ରୋଟାରୀ କ୍ଲବ ବରଗଡ଼ ଦ୍ୱାରା ନୂଆଁଖାଇ ଭେଟ୍ଘାଟ୍

ଓଡ଼ିଶା ଡ଼ଟ୍ କମ୍ : ଶାନ୍ତନୁ ବିଶ୍ୱାଳ

ବରଗଡ଼ ,ଅକ୍ଟୋବର ୭(ଓଡ଼ିଶା ଡ଼ଟ୍ କମ୍)- ରୋଟାରୀ ପବ୍ଲିକ ସ୍କୁଲ ଠାରେ ନିକଟରେ ନୂଆଁଖାଇ ଭେଟ୍ଘାଟ୍ ର ଆୟୋଜନ କରାଯାଇଥିଲା ।

ଏହି ଉତ୍ସବକୁ ଆନୁଷ୍ଠାନିକ ଭାବେ ମୂଖ୍ୟ ଅତିଥି ଭୂତପୂର୍ବ ଡ଼ିଷ୍ଟିକ୍ଗଭର୍ଣ୍ଣର ଡ଼ଃ.ପ୍ରମୋଦ ରଥ ତାଙ୍କ ସହ ଧର୍ମିଣୀ ସୁନୀତା ରଥ, କ୍ଲବ ସଭାପତି ରୋଟାରୀଆନ୍ ବିଶ୍ୱଜିତ୍ ବାରିକ ,ସହ ଧର୍ମିଣୀ ପ୍ରତୀଭା ବାରିକ, ଇନରହ୍ୱିଲ୍ କ୍ଲବ ସଭାନେତ୍ରୀ ଶ୍ରୀମତୀ ସନ୍ଧ୍ୟା ଅଗ୍ରୱାଲ, ରୋଟ୍ରାଟ୍ କ୍ଲବ ସଭାପତି ରୋଶନ ବାରିକ , ଏସିଷ୍ଟେ ଗଭର୍ଣ୍ଣର ସଞ୍ଜୟ ଅଗ୍ରୱାଲ ପ୍ରମୁଖ ମାଁ ସମଲେଶ୍ୱରୀଙ୍କ ଠାରେ ଦ୍ୱୀପ ପ୍ରଜ୍ଜଳିତ କରି ସାଂସ୍କୃତିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମର ଶୁଭାରମ୍ଭ କରିଥିଲେ।

ରୋଟାରୀ କ୍ଲବ,ବରଗଡ଼ ଏବର୍ଷ ପ୍ରଥମ କରି ନୂଆଁଖାଇ ଭେଟ୍ଘାଟ୍ ଅବସରରେ ସମାଜର ବିଭିନ୍ନ ବର୍ଗରେ ସୁନାମ ଅର୍ଜନ କରିଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ବିଶେଷ ମାନଙ୍କୁ ରୋଟାରୀ ସମ୍ମାନରେ ଭୂଷିତ କରିଥିଲା

ସାମ୍ବାଦିକତା ତଥା ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ବର୍ଷିଆନ୍ ସାମ୍ବାଦିକ ଶିତୀକଣ୍ଠ ପାଟ୍ଟଯୋଶୀ ,ସୁରେନ୍ଦ୍ର ହୋତା, ଲକ୍ଷ୍ମୀ ହୋତା, ଶଙ୍କର ବଲ୍ଲଭ ମିଶ୍ର ସମ୍ବଲପୁରୀ କବିତା ପାଇଁ ଶଚ୍ଚି ପଣ୍ଡା, ସଞ୍ଜିବ ବଣିଆଁ , ଦେବେନ୍ଦ୍ର ସାହୁ ପ୍ରମୁଖଙ୍କୁ ମୂଖ୍ୟ ଅତିଥି ଦ୍ୱାରାଉପଢ଼ୌକନ ଦେଇ ସମ୍ବଦ୍ଧିତ କରାଯାଇଥିଲା ।

ସମ୍ମାନ ପାଇଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ବିଶେଷ ଗଣ ତାଙ୍କର ନିଜର ଅନୁଭୂତି ସହିତ ରୋଟାରୀ କ୍ଲବ ସାମାଜିତ ସ୍ତରରେ ନିଜକୁ ସାମିଲ କରି ଏହି ସବୁ କାର୍ଯ୍ୟକରିଥିବା ପାଇଁ ପ୍ରଶଂସା କରିଥିଲେ ।

ଏହି ଅବସରରେ ରୋଟାରୀ ଏବଂ ରୋଟ୍ରାଟ୍ କ୍ଲବର ଆଠ ଜଣ ନୂଆଭାବେ ସଭ୍ୟପଦ ଗ୍ରହଣ କରିଥିଲୋ ବର୍ଷିଆନ ରୋଟାରୀଏନ ଗଣ ତାଙ୍କୁ ସଭ୍ୟପଦ ପାଇଁ ସପଥ ପାଠ କରାଇଥିଲେ ।

ମୋହିନୀ କଳାପରିଷଦ ବରଗଡ଼ ଦ୍ୱାରାସମ୍ବଲପୁରୀ ନୃତ୍ୟଗୀତ ପରିବେଶଣ କରାଯାଇଥିଲା । ଗଙ୍ଗାସାଗର ପତି ଧନ୍ୟବାଦ ଜ୍ଞାପନ କରିଥିଲେ । ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମକୁ ରୋଟାରୀଏନ୍ ପ୍ରଦୀପ ଦେବ୍ତା ପରିଚାଳନା କରିଥିଲେ । ଶେଷରେ କ୍ଲବ ସଭ୍ୟଙ୍କ ଦ୍ୱାରାତିଆରି ହୋଇଥିବା ନୂଆଁଖାଇର ସମ୍ବଲପୁରୀ ବ୍ୟଞ୍ଜନ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ପରସା ଯାଇଥିଲା । ସମସ୍ତ ରୋଟାରୀଆନ୍,ଇନରହ୍ୱିଲ୍ ସଭ୍ୟା ଏବଂ ରୋଟ୍ରାଟ୍ର ଉପସ୍ଥିତି ଥାଇ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମକୁ ସଫଳ କରିଥିଲେ ।

ଓଡ଼ିଶା ଡ଼ଟ୍ କମ୍

ଓଡିଶା ଡଟ କମ :

This website uses cookies.