ଓଡିଶା ଖବର

ଜନମୋର୍ଚ୍ଚା ସଦସ୍ୟ ଅମିୟ ପାଣ୍ଡବ ଗିରଫ , ଜାମିନରେ ଛାଡ

ଓଡ଼ିଶା ଡ଼ଟ୍ କମ୍ ସମ୍ବାଦଦାତା

ଭୁବନେଶ୍ୱର,ନଭେମ୍ବର ୨ (ଓଡ଼ିଶା ଡ଼ଟ୍ କମ୍)– ଓଡିଶା ଜନମୋର୍ଚ୍ଚାର ସଦସ୍ୟ ଅମିୟ ପାଣ୍ଡବ ଆଜି ଗିରଫ ହେଲାପରେ ସର୍ତମୂଳକ ଜାମିନିରେ ଛାଡ ପାଇଛନ୍ତି ।

ଆଜି ସକାଳେ ତାଙ୍କ ଭିଏସ୍ଏସ୍ ନଗରସ୍ଥିତ ଘରୁ ମଞ୍ଚେଶ୍ୱର ଥାନା ପୋଲିସ ତାଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଥିଲା । ଓଡିଶା ଲୋକଦଳର ସଭାପତି ଦିପ୍ତି ରଂଜନ ମହାନ୍ତିଙ୍କୁ ଧମକ, ଗାଳି ଗୁଲଜ ଏବଂ ତାଙ୍କ ଫାର୍ମକୁ ପୋଡି ଦେବା ଅଭିଯୋଗରେ ପାଣ୍ଡବଙ୍କୁ ଗରିଫ କରାଯାଇଥିଲା । ତେବେ ପରେ ତାଙ୍କୁ ସର୍ତମୁଳକ ଜାମିନ ମିଳିଛି ।

ଗତ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୨୬ ତାରିଖରେ ମହାନ୍ତିଙ୍କୁ ସେ ଧମକ ଦେଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଥିଲା । ପୂର୍ବରୁ ସାଂସଦ ପ୍ୟାରୀମୋହନ ମହାପାତ୍ରଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଖଣି ଦୁର୍ନୀତି ସଂପୃକ୍ତି ଅଭିଯୋଗରେ ଓଡିଶା ଲୋକଦଳ ପକ୍ଷରୁ ରାଜଭବନ ସମ୍ମୁଖରେ ବିକ୍ଷୋଭ ପଦର୍ଶନ କରାଯାଇଥିଲା ।

ଏହି ବିକ୍ଷୋଭ କାହିଁକି କରାଗଲା ତାହାର ପ୍ରତିବାଦରେ ପାଣ୍ଡବ ଗତ ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୨୬ ତାରିଖ ଦିନ ଦିପ୍ତି ରଂଜନଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଘରେ ଯାଇ ଧମକ ଚମକ ଦେଇଥିବା ଦିପ୍ତି ରଂଜନ ମଞ୍ଚେଶ୍ୱର ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ ।

ପାଣ୍ଡବ କହିଛନ୍ତି ଦିପ୍ତି ରଂଜନ ମହାନ୍ତି କିଏ ସେ ଆଦୈା ଜାଣନ୍ତି ନାହିଁ । ତାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଆସିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ଓ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ରାଜନୈତିକ ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟ ପ୍ରଣୋଦିତ ବୋଲି ସେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ।

ଓଡ଼ିଶା ଡ଼ଟ୍ କମ୍

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.