ଶିକ୍ଷା

ଏସ ଏମ ଏସ, ଇମେଲରେ ମାଟ୍ରିକ ବୋର୍ଡ ପରୀକ୍ଷା ଫଳ

ଓଡିଶା ଡଟ କମ ସଂବାଦ ଦାତା

ଭୁବନେଶ୍ଵର, ମଇ ୫ (ଓଡିଶା ଡଟ କମ) ବୁଧବାର ସକାଳ ଦଶଟା ତିରିଶରେ ପ୍ରକାଶ ପାଇବାକୁ ଯାଉଥିବା  ଓଡିଶା ମାଧ୍ୟମିକ ଶିକ୍ଷା ପରିଷଦ ଦ୍ଵାରା ପରିଚାଳିତ ଦଶମ ଶ୍ରେଣୀ ମାଟ୍ରିକ ପରୀକ୍ଷା ଫଳ ଛାତ୍ର ଛାତ୍ରୀମାନେ ୱେବସାଇଟ,  ଏସ ଏମ ଏସ ଓ ଇମେଲ ରେ ଦିନ ଦୁଇଟା ପରେ ପାଇ ପାରିବେ ।

ଦିନ ଦୁଇଟାରେ ପରୀକ୍ଷା ଫଳ www.bseodisha.nic.in , http://orissaresults.nic.in , www.prestigeresults.in , www.knowyourresult.in , www.exametc.in , www.indiaresults.com, www.bharatstudent.com, www.jagranjosh.com,   www.examresults.net , www.orissaeducation.net ଓ  http://results.orissaeducation.net ରେ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ । ଏସ ଏମ ଏସ ଓ ଇମେଲ ଜରିଆରେ ମଧ୍ୟ ଛାତ୍ର ଛାତ୍ରୀ ମାନେ ତାଙ୍କ ପରୀକ୍ଷା ଫଳ ଜାଣି ପାରିବେ ।

ଏସ ଏମ ଏସ ରେ ପରୀକ୍ଷା ଫଳ ପାଇବା ପାଇଁ  ଛାତ୍ର ଓ ଛାତ୍ରୀ ମାନଙ୍କୁ  RESULT<space>OR10<space>ROLL NUMBER ଲେଖି 56263 କୁ ପଠାଇବାକୁ ପଡିବ  । ସେମାନେ ORI 10 space roll number ଲେଖି 58888 କୁ ପଠାଇ ପରୀକ୍ଷା ଫଳ ଯାନୀ ପାରିବେ ।

ମାଧ୍ୟମିକ ଶିକ୍ଷା ପରିଷଦ ପକ୍ଷରୁ ଦୁଇଟି ହେଲ୍ପ ଲାଇନ ନମ୍ବର ମଧ୍ୟ ଜାରି କର ଯାଇଛି ସେ ଗୁଡିକ ହେଲା  0671- 2412059 , ଓ 0671-2412060 ।

ସେହି ପରି ଛାତ୍ର ଛାତ୍ରୀ  www.examresults.net ୱେବସାଇଟ କୁ ଯାଇ ନିଜକୁ ପଞ୍ଜୀକୃତ କରି ପରୀକ୍ଷା ଫଳ ଇମେଲରେ ପାଇ ପାରିବେ ।

ଏହା ବ୍ୟତୀତ ମାଧ୍ୟମିକ ଶିକ୍ଷା ପରିଷଦସହଭାଗିତାରେ ନିଜ ୱେବସାଇଟରେ ଫଳ ପ୍ରକାଶ କରୁଥିବା ପୁନେର ଇଣ୍ଡିଆ ଏଜୁକେଶନ ଡଟ ନେଟ ପ୍ରକାଶ କରିଛି ଯେ   www.ExamResults.net ୱେବସାଇଟ ଏହି ପରୀକ୍ଷା ଫଳ ସମ୍ପର୍କିତ ଏକ ମୋବାଇଲ ଆପ୍ଲିକେଶନ www.odishaonline.in ୱେବସାଇଟ ସହଯୋଗରେ ତିଆରି କରିଛି ।

ଛାତ୍ର ଛାତ୍ରୀ ନିଜ ସ୍ମାର୍ଟ ଫୋନ ରେ ଏହି ଆପ୍ଲିକେଶନ ଗୁଗୁଲ ପ୍ଲେ ଷ୍ଟୋର  ରୁ  କରି କିମ୍ବା   www.odishaonline.in ୱେବସାଇଟରୁ ଡାଉନଲୋଡ କରି ନିଜ ପରୀକ୍ଷା ଫଳ ଜାଣି ପାରିବେ ।

ଓଡିଶା ଡଟ କମ

 

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.