ଅପରାଧ

ତିନିଦିନିଆ କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ ରିମାଣ୍ଡରେ ସାରଥୀ

ଓଡିଶା ଡଟ୍ କମ୍ ସମ୍ବାଦଦାତା

କଟକ,୯ ଅଗଷ୍ଟ (ଓଡିଶା ଡଟ୍ କମ୍): ବହୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ସାରଥୀବାବା ଓରଫ ସନ୍ତୋଷ ରାଉଳଙ୍କଙ୍କୁ ଜେରା କରି ଅଧିକ ତଥ୍ୟ ହାସଲ କରିବା ପାଇଁ କୋର୍ଟର ଅନୁମତି କ୍ରମେ ଶନିବାର କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ ସାରଥୀଙ୍କୁ ତିନିଦିନିଆ ରିମାଣ୍ଡରେ ନେଇଛି ।

କଡା ସୁରକ୍ଷା ବଳୟ ଭିତରେ ସାରଥୀଙ୍କୁ କଟକ ଚୌଦ୍ଵାର ସର୍କଲ ଜେଲରୁ କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ ମୁଖ୍ୟାଳୟ ନିଆଯାଇଥିବା ଥିବା କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ ସୂଚନା ଦେଇଛି । ସେଠାରେ ତାଙ୍କୁ ଜେରା ପରେ ଆହୁରି ଅଧିକ ତଥ୍ୟ ଲୋକଲୋଚନାକୁ ଆସିପାରିବ ।

ଅନ୍ୟ ପକ୍ଷରେ ଶନିବାର ସାରଥୀଙ୍କ ଚାଟାର୍ଡ ଆକାଉଣ୍ଟାଣ୍ଟଙ୍କ ଘରେ ଓ ଅଫିସରେ କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ ଚଢାଉ କରି ଲାପଟପ, ମୋବାଇଲ, ସତ୍ୟମ ଚାରିଟେବଲ ଟ୍ରଷ୍ଟର କାଗଜ ପତ୍ର, ନିଜସ୍ୱ ବ୍ୟାଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟ ଓ ଆଇଟି ରିଟର୍ଣ୍ଣ ଆଦି କାଗଜ ପତ୍ର ଜବତ କରିଛି।

ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ଚାଟାର୍ଡ ଆକାଉଣ୍ଟାଣ୍ଟ ଗୀତିରଞ୍ଜନଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତିରେ ସାରଥୀଙ୍କୁ ଜେରା କରାଯିବା ସହ ଫିଲ୍ମ ପ୍ରଯୋଜନା ଜଗତରେ ତାଙ୍କ ଦ୍ଵାରା ଲଗାଯାଇଥିବା ଟଙ୍କା ବିଷୟରେ ମଧ୍ୟ କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ ତାଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରା କରିବ ।

ଏଠାରେ ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ, ଗତ ଅଗଷ୍ଟ ୩ ତାରିଖ ଦିନ ହାଇଦ୍ରାବାଦର ଏକ ହୋଟେଲରେ ସାରଥିବାବା ଓ ତାଙ୍କ ସହ କଟକ ଏସସିବି ମେଡିକାଲ କଲେଜର ଜଣେ ଛାତ୍ରୀଙ୍କର ଏକାଠି ରହିବା ଖବର ପ୍ରଚାରିତ ହେବା ପରେ ସାରା ରାଜ୍ୟରେ ସାରଥି ବିରୋଧୀ

ଆନ୍ଦୋଳନ ଦେଖାଦେବାରୁ ସରକାରଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ କ୍ରମେ ଏହି ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ ଭାର କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ ଉପରେ ନ୍ୟସ୍ତ କରଯାଇଥିଲା ।

କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚର ଏକ ଟିମ କେନ୍ଦ୍ରପଡା ସ୍ଥିତ ସାରଥୀଙ୍କ ବାରିମୂଳ ଆଶ୍ରମରେ ପହଞ୍ଚି ତାଙ୍କୁ ଜେରା କରିବା ପରେ ଗୁରୁବାର ବିଳମ୍ବିତ ରାତ୍ରିରେ ତାଙ୍କୁ ଆଶ୍ରମରୁ କଟକ କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ ମୁଖ୍ୟାଳୟକୁ ଆଣିଥିଲେ । ଶୁକ୍ରବାର ମଧ୍ୟାହ୍ନରେ ତାଙ୍କୁ ଗିରଫ କରି ପୁଲିସ କୋର୍ଟ

ଚାଲାଣ କରିଥିଲା । ପରେ ତାଙ୍କୁ କଟକ ଚୌଦ୍ଵାର ଜେଲକୁ ପଠାଯାଇଥିଲା ।

ଓଡିଶା ଡଟ୍ କମ୍

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.