ସଭା ସମିତି

ଭୂମିକମ୍ପ ପୀଡିତଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇଁ ଆରଏସ୍ଏସ୍ ର ନିବେଦନ

ଭୁବନେଶ୍ୱର,୨୮ ଏପ୍ରିଲ (ଓଡିଶା ଡଟ କମ) ନେପାଳ ତଥା ଆମ ଦେଶର ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରେ ପ୍ରଳୟଙ୍କାରୀ ଭୂମିକମ୍ପ ଯୋଗୁଁ ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଲୋକ ଆଜି ବେସାହାରା ହୋଇ ପଡିଛନ୍ତି । ରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ସେବା ଭାରତୀ ଓ ରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ସ୍ୱୟଂସେବକ ସଂଘର ହଜାର ହଜାର କର୍ମୀ ଭୂକମ୍ପ ପ୍ରଭାବିତ ସ୍ଥାନରେ ଉଦ୍ଧାର କାର୍ଯ୍ୟରେ ଲାଗିଛନ୍ତି ।

ଓଡିଶାରେ ଉତ୍କଳ ବିପନ୍ନ ସହାୟତା ସମିତି ପୀଡିତ ବ୍ୟକ୍ତିମାନଙ୍କ ସହାୟତା ପାଇଁ ଅର୍ଥ ସଂଗ୍ରହ କରି ସେବା ଭାରତୀ ମାଧ୍ୟମରେ ପ୍ରଭାବିତ ସ୍ଥାନକୁ ପଠାଇବା ପାଇଁ ଉଦ୍ୟମ କରୁଛି । ଏହି କାର୍ଯ୍ୟରେଆର୍ଥିକ ସହାୟତା ପାଇଁ ହାତ ବଢାଇବାକୁ ଉଭୟ ଅନୁଷ୍ଠାନ ତରଫରୁ ବିପିନ ବିହାରୀ ନନ୍ଦ, ସମୀର କୁମାର ମହାନ୍ତି ଓ ପ୍ରକାଶ ଚନ୍ଦ୍ର ବେତାଲା ନିବେଦନ କରିଛନ୍ତି ।

ଯେଉଁ ସହୃଦୟ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଆର୍ଥିକ ସହାୟତା କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ସେମାନେ ଭୁବନେଶ୍ୱରର ଚକେଇସିଆଣିଠାରେ ଥିବା ଉତ୍କଳ ବିପନ୍ନ ସହାୟତା ସମିତି କାର୍ଯ୍ୟଳୟରେ ସହାୟତା ରାଶୀ ଜମା କରି ପାରିବେ ବା ଏହାର ନିମ୍ନ ଲିଖିତ ବ୍ୟାଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ମଧ୍ୟ ଜମା କରିପାରିବେ ।

ବ୍ୟାଙ୍କ-ଏକ୍ସିସ ବ୍ୟାଙ୍କ, ଶାଖା-ମଞ୍ଚେଶ୍ୱର, ଭୁବନେଶ୍ୱର ।                                              ଆକାଉଣ୍ଟ ନମ୍ବର-୦୨୪୦୧୦୧୦୦୦୪୩୯୮୨,                                                        ଆଇଏଫ୍ଏସ୍ସି କୋଡ, ୟୁଟିଆଇବି୦୦୦୧୯୭୩,                                         ଏମ୍ଆଇସିଆର କୋର୍ଡ ୭୫୧୨୧୧୦୧୨, ଯୋଗାଯୋଗ-୯୪୩୯୧୭୭୫୭୧/୯୪୩୭୦୧୩୬୬୪ ।

ସମୀର କୁମାର ମହାନ୍ତି
ପ୍ରାନ୍ତ ସଂଘଚାଳକ
ରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ସ୍ୱୟଂସେବକ ସଂଘ,ଓଡଶା

Leave a Reply